Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Kilka słów

O naszym raporcie

nowoczesny-senior-2023.jpg

Nowoczesny Senior, edycja 2023 – przewodnik po cyfrowym świecie

Nie wiesz jak skorzystać z możliwości jakie oferuje Ci internet, smartfon, komputer czy tablet? Chcesz zanurzyć się w cyfrowym świecie, lecz nie masz pewności, jak się do tego zabrać? Nigdy nie jest za późno na naukę! Przy wsparciu specjalistów stworzyliśmy publikację "Nowoczesny Senior" – to przewodnik po świecie technologii. Książka ta pomoże Ci przełamać wszelkie obawy związane z technologią, tłumacząc przy tym w łatwy sposób jak z niej korzystać. Naszym celem jest, by wiek nie był przeszkodą w dostępie do cyfrowego świata. Z nami zrobisz swój pierwszy krok w sieci! 4. edycja "Nowoczesnego Seniora" zawiera materiał o sztucznej inteligencji. Dostępna jest też w wersji drukowanej w wybranych księgarniach!

Chcesz pobrać raport? Zapisz się na newsletter!

Chcesz mieć darmowy i nieograniczony dostęp do naszych raportów? Zapisz się na nasz newsletter. Nie martw się, newsletter wysyłamy nie częściej niż raz w miesiącu.

Pamiętaj, że zapis do newslettera musisz potwierdzić klikając w e-mail, który wyślemy na podany przez ciebie adres w formularzu zapisu do newslettera. Jeśli nie dostałeś e-maila aktywującego zapis do newslettera, sprawdź spam.

Zapis do newslettera otwiera darmowy dostęp do raportów!

Pobierz raport

Sukces!

Dziękujemy za zainteresowanie naszym newsletterem. Na podany adres wysłaliśmy link z potwierdzeniem subskrybcji.

Wystąpił błąd!