Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Kilka słów

O naszym raporcie

Technologia-w-sluzbie-spoleczenstwu-2022.jpg

Technologia w służbie społeczeństwu. Czy Polacy zostaną społeczeństwem 5.0? Edycja 2022

Z tego raportu dowiesz się m.in. jaką wiedzę mają Polacy o SDG i z jakimi strategicznymi wyzwaniami mierzy się Polska, czy Polacy wiedzą, że nowe technologie i cyfryzacja mogą pomóc je rozwiązać oraz czy jako społeczeństwo jesteśmy gotowi z nich skorzystać.

Dodatkowo, dowiesz się co Polacy wiedzą o raportowaniu i politykach ESG, czy jest różnica między produktem ekologicznym, a zrównoważonym, czy ESG wpływa na wybory konsumentów oraz pracowników na wybór pracodawcy, czy Polacy gotowi są skorzystać z usług re-commerce, czy ESG liczy się w inwestowaniu i w końcu, jaka powinna być strategia i raportowanie ESG oczami Polaków.

Chcesz pobrać raport? Zapisz się na newsletter!

Chcesz mieć darmowy i nieograniczony dostęp do naszych raportów? Zapisz się na nasz newsletter. Nie martw się, newsletter wysyłamy nie częściej niż raz w miesiącu.

Pamiętaj, że zapis do newslettera musisz potwierdzić klikając w e-mail, który wyślemy na podany przez ciebie adres w formularzu zapisu do newslettera. Jeśli nie dostałeś e-maila aktywującego zapis do newslettera, sprawdź spam.

Zapis do newslettera otwiera darmowy dostęp do raportów!

Pobierz raport

Sukces!

Dziękujemy za zainteresowanie naszym newsletterem. Na podany adres wysłaliśmy link z potwierdzeniem subskrybcji.

Wystąpił błąd!