Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Kilka słów

O naszym raporcie

Nowoczesny-senior-2022-Przewodnik-po-cyfrowym-swiecie-A4.jpg

Nowoczesny Senior, edycja 2022 – przewodnik po cyfrowym świecie

Jesteś seniorem i nie potrafisz korzystać z internetu? Chciałbyś rozpocząć cyfrową edukację, ale nie wiesz, od czego zacząć? Na naukę nigdy nie jest za późno! Dlatego Fundacja Digital Poland, z pomocą ekspertów, opracowała przewodnik po cyfrowym świecie "Nowoczesny Senior". Książka przełamuje strach przed nowymi technologiami i w prosty sposób tłumaczy zasady ich działania. Zależy nam, aby wiek nie stanowił bariery w podążaniu za nowoczesnością. Odważ się i #RAZEM z nami postaw swój pierwszy krok w internecie! 3. edycja publikacji Nowoczesny Senior została wzbogacona o rozdziała dotyczący dezinformacji. Wersja papierowa dostępna w wybranych księgarniach!

Chcesz pobrać raport? Zapisz się na newsletter!

Chcesz mieć darmowy i nieograniczony dostęp do naszych raportów? Zapisz się na nasz newsletter. Nie martw się, newsletter wysyłamy nie częściej niż raz w miesiącu.

Pamiętaj, że zapis do newslettera musisz potwierdzić klikając w e-mail, który wyślemy na podany przez ciebie adres w formularzu zapisu do newslettera. Jeśli nie dostałeś e-maila aktywującego zapis do newslettera, sprawdź spam.

Zapis do newslettera otwiera darmowy dostęp do raportów!

Pobierz raport

Sukces!

Dziękujemy za zainteresowanie naszym newsletterem. Na podany adres wysłaliśmy link z potwierdzeniem subskrybcji.

Wystąpił błąd!