Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Wydarzenia

Wpadnij się z nami przywitać!

My już odliczamy dni do... Digital Festival 👉 1.10.2022 – 10.11.2022! Przygotujcie się na kilka inspirujących tygodni wypełnionych masą ciekawych aktywności i wydarzeń wokół cyfryzacji, innowacji i nowych technologii. Już teraz wszystkich gorąco zachęcamy do włączenia się w tegoroczny Digital Festival. Dlaczego to jest ważne? Digital Festival ma na celu popularyzację wśród Polaków korzyści, jakie dają nowe technologie. Do współpracy zapraszamy wszystkich!

Forum Ekonomiczne jest największą konferencją polityczno-gospodarczą w Europie Środkowej i Wschodniej. Przez trzydzieści lat swojego istnienia stało się platformą wymiany poglądów i kształtowania opinii liderów, jednym z najistotniejszych miejsc spotkań elit polityczno-biznesowych w Europie. Na Forum od lat padają ważne deklaracje dotyczące polityki gospodarczej, a opinie uczestników cytowane są przez światowe media oraz omawiane przez środowiska eksperckie. Fundacja jako Partner wydarzenia przygotowuje szereg paneli i wystąpień z zakresu cyfryzacji i nowych technologii. Podczas wydarzenia omówimy też najnowszą wersję apelu "Czas na cyfrową gospodarkę".

21 września odbędzie się III edycja Kongresu Lendtech – najważniejszego wydarzenia branży nowoczesnych finansów! W Warszawie spotkają się wybitni specjaliści, by poruszyć kluczowe dla przyszłości rynku tematy. Kongres Lendtech to oprócz eksperckiej wiedzy, spotkanie, którego każdy element jest dopracowany w najmniejszym szczególe.

Jako współorganizator zapraszamy na piątą już edycję tego wiodącego europejskiego wydarzenia w zakresie sztucznej inteligencji. Wydarzenie wyznacza kierunki rozwoju sztucznej inteligencji w Europie, zarówno pod względem polityki, jak i przedsiębiorczości. Wydarzenie pełni też rolę platformy, na której przedsiębiorcy i decydenci polityczni spotykają się, aby wspólnie określić kierunek rozwoju europejskiej innowacji w zakresie sztucznej inteligencji. Wśród potwierdzonych gości są Komisarze z Komisji Europejskiej, Premierzy, decydenci, przedsiębiorcy oraz społecznicy środowiska AI.

Już 22 czerwca 2022 r. w Warszawie podczas 6. Konferencji „Inteligentna Energetyka” eksperci branży energetycznej spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy Polska ma szansę na pełną dekarbonizację do 2050 r. dzięki digitalizacji i dekarbonizacji energetyki? Bazę do dyskusji stanowić będą merytoryczne i technologiczne wystąpienia Partnerów wydarzenia. Fundacja Digital Poland objęła wydarzenie patronatem.

Smart City Forum jest największym w Polsce kongresem poświęconym funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast. Stanowi odpowiedź na transformację, jaka dokonuje się w skali globalnej, dotyczącą budowy i funkcjonowania miast oraz regionów. Wydarzenie gromadzi decydentów szczebla krajowego, administracji samorządowej oraz znanych ekspertów z branż takich jak: transport, budownictwo, bezpieczeństwo, energetyka, zarządzanie danymi. Fundacja Digital Poland objęła kongres patronatem.