Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Wydarzenia

Wpadnij się z nami przywitać!

Biznesmeni, działacze organizacji pozarządowych, influencerzy, politycy, dziennikarze, nauczyciele. Budują firmy przyszłości, uczą, wychowują, ale przede wszystkim sprawiają, że nasz kraj jest bardziej "digital". Na stronie konkursu już można zgłaszać kandydatów do tytułu Digital Shapers 2022 – liderów cyfrowych zmian. Ogłoszenie Listy Digital Shapers 2022 nastąpi 25.05.2023 r.

Fundacja Digital Poland objęła Patronatem Honorowym wiosenną edycję wydarzenia FinTech & InsurTech Digital Congress, które odbędzie się w dniach 17-18 maja 2023 r. w The Westin Hotel w Warszawie. Wydarzenie po raz kolejny zgromadzi kluczowych ekspertów branży, którzy przeanalizują aktualne trendy w rozwoju technologii sektora finansowego i ubezpieczeniowego. FinTech & InsurTech Digital Congress jest kluczową pozycją na mapie branżowych eventów. To miejsce, gdzie pomysły i wiedza kluczowych liderów świata finansów i ubezpieczeń, którzy nie boją się wyzwań i potrafią wykorzystywać nowe technologie, przynoszą rewolucyjne projekty i rozwiązania.

Uznane autorytety, wyraziste indywidualności, decyzyjni politycy. Menedżerowie wielkich firm i przedsiębiorcy. Eksperci, naukowcy, ludzie mediów. Kilkuset panelistów Europejskiego Kongresu Gospodarczego to kompetentne i opiniotwórcze grono.

Jak firmy powinny wykorzystać te możliwości w praktyce? Podczas pierwszego wydarzenia AI Meetup Dima Turchyn przedstawi najnowszą generację modeli sztucznej inteligencji, w tym Azure OpenAI i ChatGPT. To również okazja do networkingu w gronie ekspertów. Uwaga: aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować.