Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Wydarzenia

Wpadnij się z nami przywitać!

Jako współorganizator zapraszamy na piątą już edycję tego wiodącego europejskiego wydarzenia w zakresie sztucznej inteligencji. Wydarzenie wyznacza kierunki rozwoju sztucznej inteligencji w Europie, zarówno pod względem polityki, jak i przedsiębiorczości. Wydarzenie pełni też rolę platformy, na której przedsiębiorcy i decydenci polityczni spotykają się, aby wspólnie określić kierunek rozwoju europejskiej innowacji w zakresie sztucznej inteligencji. Wśród potwierdzonych gości są Komisarze z Komisji Europejskiej, Premierzy, decydenci, przedsiębiorcy oraz społecznicy środowiska AI.

Już 22 czerwca 2022 r. w Warszawie podczas 6. Konferencji „Inteligentna Energetyka” eksperci branży energetycznej spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy Polska ma szansę na pełną dekarbonizację do 2050 r. dzięki digitalizacji i dekarbonizacji energetyki? Bazę do dyskusji stanowić będą merytoryczne i technologiczne wystąpienia Partnerów wydarzenia. Fundacja Digital Poland objęła wydarzenie patronatem.

Smart City Forum jest największym w Polsce kongresem poświęconym funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast. Stanowi odpowiedź na transformację, jaka dokonuje się w skali globalnej, dotyczącą budowy i funkcjonowania miast oraz regionów. Wydarzenie gromadzi decydentów szczebla krajowego, administracji samorządowej oraz znanych ekspertów z branż takich jak: transport, budownictwo, bezpieczeństwo, energetyka, zarządzanie danymi. Fundacja Digital Poland objęła kongres patronatem.

"Jak łączyć metody i narzędzia automatyzacji biznesu" – to hasło nadchodzącego wydarzenia. Organizatorzy wierzą, że siłą hiperautomatyzacji jest efektywne łączenie różnych podejść i rozwiązań informatycznych klasy RDA / RPA / OCR / LowCode / NoCode / Chatboty / Voiceboty.