Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Wydarzenia

Wpadnij się z nami przywitać!

Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do przyszłości podczas Nocy Innowacji, której nie możecie przegapić! 20 października razem z naszymi partnerami, zaprezentujemy niezwykłe osiągnięcia polskiej nauki i biznesu. Podczas Nocy Innowacji czeka Was prawdziwa uczta dla zmysłów, pełna bezpłatnych pokazów i warsztatów. Będziecie mieć okazję poznać technologie od kuchni i spotkać najlepszych pracodawców, którzy zmieniają oblicze naszego świata.

Zapraszamy na oficjalny start 5.edycji Digital Festival, który odbędzie się we wtorek (3.10.2023) w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. W czasie wydarzenia premierę będzie miał również raport „Technologia w służbie społeczeństwu. Czy Polacy zostaną społeczeństwem 5.0?”. To już piąta edycja badania, które pokazuje, nastawienie Polaków do cyfryzacji, nowych technologii i sztucznej inteligencji.

Wymagana jest rejestracja i potwierdzenie udziału.

To wyjątkowe spotkanie kobiet nauki, biznesu i technologii, które podzielą się z nami swoim historiami, dorobkiem naukowym i wizjami przyszłości technologicznej świata, organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy, a partneruje jej ponad 100 największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne w Polsce. Fundacja Digital Poland jest również partnerem wydarzenia.