Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Wydarzenia

Wpadnij się z nami przywitać!

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z okazji i wzięcia udziału wydarzeniu, które odbędzie się już 9-10 grudnia 2022 roku na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Będzie to szansa na zbliżenie się do świata nowych technologii i spotkanie z wieloma inspirującymi osobami. Na konferencji w roli Keynote Speakers pojawią się m.in: Nathanael J. Fast, University of Southern California, Youyou Wu, University College London czy H. Andrew Schwartz, Stony Brook University.

5 grudnia online odbędzie się 6. edycja European AI Forum, pod patronatem czeskiej prezydencji. Wydarzenie jest współorganizowane przez dziesięć europejskich organizacji, w tym fundację Digital Poland. Wśród poruszonych tematów będzie oczywiście kwestia AI Act, Data Act. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad 7000 osób.

28 listopada 2022 r. w Warszawie odbędzie się VI edycja Konferencji E-Learning Fusion. Fundacja Digital Poland po raz kolejny objęła wydarzenie patronatem merytorycznym. Tematyka tegorocznej edycji Konferencji będzie dotyczyła digital learningu oraz cyfrowej transformacji uczenia się.

My już odliczamy dni do... Digital Festival 👉 1.10.2022 – 10.11.2022! Przygotujcie się na kilka inspirujących tygodni wypełnionych masą ciekawych aktywności i wydarzeń wokół cyfryzacji, innowacji i nowych technologii. Już teraz wszystkich gorąco zachęcamy do włączenia się w tegoroczny Digital Festival. Dlaczego to jest ważne? Digital Festival ma na celu popularyzację wśród Polaków korzyści, jakie dają nowe technologie. Do współpracy zapraszamy wszystkich!

Forum Ekonomiczne jest największą konferencją polityczno-gospodarczą w Europie Środkowej i Wschodniej. Przez trzydzieści lat swojego istnienia stało się platformą wymiany poglądów i kształtowania opinii liderów, jednym z najistotniejszych miejsc spotkań elit polityczno-biznesowych w Europie. Na Forum od lat padają ważne deklaracje dotyczące polityki gospodarczej, a opinie uczestników cytowane są przez światowe media oraz omawiane przez środowiska eksperckie. Fundacja jako Partner wydarzenia przygotowuje szereg paneli i wystąpień z zakresu cyfryzacji i nowych technologii. Podczas wydarzenia omówimy też najnowszą wersję apelu "Czas na cyfrową gospodarkę".

21 września odbędzie się III edycja Kongresu Lendtech – najważniejszego wydarzenia branży nowoczesnych finansów! W Warszawie spotkają się wybitni specjaliści, by poruszyć kluczowe dla przyszłości rynku tematy. Kongres Lendtech to oprócz eksperckiej wiedzy, spotkanie, którego każdy element jest dopracowany w najmniejszym szczególe.