Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Wydarzenia

Wpadnij się z nami przywitać!

Biznesmeni, działacze organizacji pozarządowych, influencerzy, politycy, dziennikarze, nauczyciele. Budują firmy przyszłości, uczą, wychowują, ale przede wszystkim sprawiają, że nasz kraj jest bardziej "digital". Na stronie konkursu już można zgłaszać kandydatów do tytułu Digital Shapers 2022 – liderów cyfrowych zmian. Ogłoszenie Listy Digital Shapers 2022 nastąpi 25.05.2023 r.

Fundacja Digital Poland objęła Patronatem Honorowym wiosenną edycję wydarzenia FinTech & InsurTech Digital Congress, które odbędzie się w dniach 17-18 maja 2023 r. w The Westin Hotel w Warszawie. Wydarzenie po raz kolejny zgromadzi kluczowych ekspertów branży, którzy przeanalizują aktualne trendy w rozwoju technologii sektora finansowego i ubezpieczeniowego. FinTech & InsurTech Digital Congress jest kluczową pozycją na mapie branżowych eventów. To miejsce, gdzie pomysły i wiedza kluczowych liderów świata finansów i ubezpieczeń, którzy nie boją się wyzwań i potrafią wykorzystywać nowe technologie, przynoszą rewolucyjne projekty i rozwiązania.

Uznane autorytety, wyraziste indywidualności, decyzyjni politycy. Menedżerowie wielkich firm i przedsiębiorcy. Eksperci, naukowcy, ludzie mediów. Kilkuset panelistów Europejskiego Kongresu Gospodarczego to kompetentne i opiniotwórcze grono.

Jak firmy powinny wykorzystać te możliwości w praktyce? Podczas pierwszego wydarzenia AI Meetup Dima Turchyn przedstawi najnowszą generację modeli sztucznej inteligencji, w tym Azure OpenAI i ChatGPT. To również okazja do networkingu w gronie ekspertów. Uwaga: aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować. 

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z okazji i wzięcia udziału wydarzeniu, które odbędzie się już 9-10 grudnia 2022 roku na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Będzie to szansa na zbliżenie się do świata nowych technologii i spotkanie z wieloma inspirującymi osobami. Na konferencji w roli Keynote Speakers pojawią się m.in: Nathanael J. Fast, University of Southern California, Youyou Wu, University College London czy H. Andrew Schwartz, Stony Brook University.

5 grudnia online odbędzie się 6. edycja European AI Forum, pod patronatem czeskiej prezydencji. Wydarzenie jest współorganizowane przez dziesięć europejskich organizacji, w tym fundację Digital Poland. Wśród poruszonych tematów będzie oczywiście kwestia AI Act, Data Act. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad 7000 osób.

28 listopada 2022 r. w Warszawie odbędzie się VI edycja Konferencji E-Learning Fusion. Fundacja Digital Poland po raz kolejny objęła wydarzenie patronatem merytorycznym. Tematyka tegorocznej edycji Konferencji będzie dotyczyła digital learningu oraz cyfrowej transformacji uczenia się.