Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Created with Sketch. Wróć

Fundacja Digital Poland laureatem nagrody nazwa.pl w kategorii Ekspert Badań i Nauki

Cieszymy się ogromnie dzieląc się informacją, że Fundacja Digital Poland została laureatem nagrody nazwa.pl w kategorii Ekspert Badań i Nauki. To dla nas ogromny zaszczyt i potwierdzenie, że nasze działania przynoszą pozytywne efekty w obszarze cyfrowej transformacji.

Fundacja Digital Poland laureatem nagrody nazwa.pl w kategorii Ekspert Badań i Nauki

Nagrody nazwa.pl to nie tylko wyraz uznania dla wybranych podmiotów, lecz także podkreślenie ich wkładu w rozwój technologiczny, wspieranie edukacji informatycznej oraz aktywne zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa w internecie. Jest to także inspiracja dla innych do podejmowania podobnych działań.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy wspierają naszą misję i działają na rzecz promocji innowacyjności Polski oraz rozwoju wiedzy z zakresu technologii. Dzięki waszemu wsparciu oraz zaangażowaniu udaje nam się zmieniać Polskę w ośrodek światowych innowacji.

Jesteśmy wdzięczni, że nasze wysiłki zostały zauważone i docenione przez jury przyznające nagrody nazwa.pl. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy na rzecz cyfrowej przyszłości naszego kraju.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy są częścią naszej społeczności i wspierają nasze cele. To dzięki wam możemy kontynuować naszą misję i tworzyć pozytywne zmiany w Polsce i za granicą.

Razem z pozostałymi laureatami nagród nazwa.pl kształtujemy cyfrowy obraz Polski i czynimy internet lepszym miejscem dla wszystkich. Dziękujemy za zaufanie i gratulujemy pozostałym zwycięzcom!

 

Autor: Fundacja Digital Poland