Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Created with Sketch. Wróć

Puls sektora IT w stolicy. Weź udział w badaniu State of Warsaw IT

Fundacja Digital Poland razem z Enky Consulting przygotowują raport promujący warszawski sektor IT - State of Warsaw IT. W ramach jego tworzenia prowadzone jest badanie, które ma pomóc zebrać stosowne dane.

Puls sektora IT w stolicy. Weź udział w badaniu State of Warsaw IT

W imieniu Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, obie organizacje łączą siły w celu przygotowania raportu dotyczącego warszawskiego rynku IT i rezydujących w nim talentów. W raporcie zawarte będą wyniki koordynowanego obecnie badania. Dane pozyskiwane są za pomocą opracowanej ankiety - osobnej dla pracowników sektora IT i przedsiębiorstw.

Warszawscy specjaliści na rynku międzynarodowym

Celem raportu jest promocja zarówno warszawskiej branży IT, jak i jej pracowników, na skalę globalną. Umożliwi on zaprezentowanie Warszawy jako miasta atrakcyjnego dla potencjalnych inwestorów i klientów zainteresowanych rozwiązaniami technologicznymi. Znajdą się w nim, między innymi, informacje dotyczące przedsiębiorstw, które zdecydowały się na udział w badaniu wraz z argumentacją stojącą za ich biznesowym potencjałem.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wypełnienia ankiety oraz bycia częścią promocji Warszawy i biznesowego potencjału jej kapitału ludzkiego. Wspólnie zadbajmy o rozwój sektora IT miasta i jego dalszy rozwój!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Ankieta dla pracowników (PL): https://jlasu9cwqmn.typeform.com/to/zsRUoZay

Ankieta dla przedsiębiorstw (PL): https://jlasu9cwqmn.typeform.com/to/YV6FSn9X

Employee survey (ENG): https://jlasu9cwqmn.typeform.com/to/pzRAYF3S

Company survey (ENG): https://jlasu9cwqmn.typeform.com/to/hi5T6v8Z

Autor: Fundacja Digital Poland