Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Created with Sketch. Wróć

Stan cyfryzacji Polski na tle regionu

6 września 2022 r. na Forum Ekonomicznym debiutuje raport przedstawiający stan cyfryzacji Polski. Premierze raportu towarzyszy debata ekspertów.

Stan cyfryzacji Polski na tle regionu

Jaki jest stan cyfryzacji Polski na tle regionu? Polska zajmuje 24. miejsce w Unii Europejskiej w indeksie DESI w zakresie cyfryzacji. Polacy nadal nie posiadają też kompetencji cyfrowych, a małe i średnie firmy nie wykorzystują masowo najnowszych technologii. Podjęto szereg działań na szczeblu krajowym, jednak nadal wiele z nich nie zrealizowano. Jak zatem wykorzystać nowe szanse? Które branże już są cyfrowe, a które nie? Jakie działania podjąć aby przyspieszyć agendę cyfrową w Polsce? Co w tym obszarze realizuje fundacja i jej fundatorzy? 

Odpowiedź na powyższe pytania poznasz podczas panelu pt. „Stan cyfryzacji w Polsce. Czas na działania”. Dyskusję poprowadzi Beata Mońka, Business Partner, Ringier Axel Springer Polska.

Zaproszeni do dyskusji:

• Aleksander Kutela, Przewodniczący Rady Fundacja Digital Poland, Prezes Ringier Axel Springer Polska

• Andreas Maierhofer, Członek Rady Fundacji Digital Poland, Prezes T-Mobile Polska

• Radosław Kowalski, Partner KPMG

• Paweł Jakubik, Członek Zarządu Microsoft w Polsce

W trakcie panelu poznasz też główne wnioski zawarte w naszym najnowszym raporcie, który powstał we współpracy z partnerem strategicznym fundacji - Microsoft. W raporcie znajdziesz też komentarze wielu wybitnych ekspertów.

Zaciekawiony? Zapraszamy!

Miejsce: Forum Ekonomiczne, Namiot Forbes

Data: 06.09.2022 | Godzina 16.50

Serdecznie zapraszamy!

Autor: Piotr Mieczkowski