Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Created with Sketch. Wróć

Czas nagrodzić cyfrowych wizjonerów. Rusza konkurs Digital Shapers

Od początku grudnia można zgłaszać kandydatów do piątej edycji Digital Shapers, konkursu organizowanego przez Fundację Digital Poland. Jeśli znacie innowatorów, z ciekawymi digitalowymi pomysłami, biznesmenów, działaczy organizacji pozarządowych, influencerów, polityków, dziennikarzy, nauczycieli lub twórców, których działalność przyśpiesza tempo cyfrowej transformacji Polski, to koniecznie zgłoście ich do tytułu Digital Shapers 2022.

Czas nagrodzić cyfrowych wizjonerów. Rusza konkurs Digital Shapers

Fundacja Digital Poland już po raz piąty ogłosi 15 liderów, którzy zostaną wpisani na prestiżową listę Digital Shapers – wybitnych osobowości świata cyfryzacji

  • Statuetki wręczone zostaną w 5 kategoriach: edukacja, innowacje i technologie, inwestycje, transformacja cyfrowa oraz wizjoner

  • Kandydatów do tytułu Digital Shapers można zgłaszać do 19 lutego 2023 r. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się na stronie konkursu digitalshapers.pl 

Przed nami piąta edycja Listy Digital Shapers. Celem projektu jest wyłonienie 15 ciekawych osób, które mają istotny wpływ na cyfryzację naszego kraju. Na listę Digital Shapers co roku trafiają osoby przyczyniające się do cyfryzacji polskiej gospodarki, dzięki którym nasz kraj na arenie międzynarodowej postrzegany jest jako innowacyjny. Digital Shapers to influencerzy w swoich kategoriach – zweryfikowani i docenieni przez branżę, w której działają.

Tworzą aplikacje, obalają technologiczne mity, wprowadzają nowatorskie usługi, które rewolucjonizują polski i międzynarodowy rynek. Laureaci Digital Shapers nagradzani są nie tylko za kreowanie cyfrowej teraźniejszości, ale przede wszystkim za wyznaczanie trendów przyszłości.

Digital Shapers 2022

Osoba z tytułem Digital Shapers powinna posiadać umiejętność łączenia różnych elementów ekosystemu, w którym działa i dla którego tworzy. Pozwoli mu to osiągnąć synergię umożliwiającą znoszenie barier i prawdziwy rozwój. Niezwykle ważna jest też konieczność rozumienia potrzeb wszystkich, dla których tworzy się innowacje.

Fundacja Digital Poland wraz z partnerami raz w roku wyłania osoby, które mają ponadprzeciętny wkład w rozwój gospodarki cyfrowej w naszym kraju. Do tej pory Digital Academy, czyli kapituła konkursu Digital Shapers, nagrodziła 95 osób.

Jeśli znacie innowatorów, z ciekawymi digitalowymi pomysłami, biznesmenów, działaczy organizacji pozarządowych, influencerów, polityków, dziennikarzy, nauczycieli lub twórców, których działalność przyśpiesza tempo cyfrowej transformacji Polski, to koniecznie zgłoście ich kandydaturę do prestiżowej listy Digital Shapers.

W tej edycji Digital Shapers wyłonionych zostanie 15 finalistów – ich lista zostanie opublikowana na stronach Forbes.pl oraz Business Inisder Polska.

Jak można zgłaszać kandydatów do tytułu Digital Shapers

Kandydaci do tytułu Digital Shapers, muszą posiadać udokumentowane wybitne osiągnięcia w roku 2022 w jednej z 5 kategorii: edukacja, transformacja cyfrowa, inwestycje, innowacje i technologie oraz wizjoner. Mogą zgłaszać się sami lub zostać zgłoszeni przez inne osoby za pomocą formularza on-line. Jedna osoba może zgłosić dowolną liczbę kandydatów. Aplikować można do 19 lutego 2023 r. Szczegółowe zasady uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: digitalshapers.pl

Ubiegłoroczni zdobywcy tytułu Digital Shapers

Paula Bruszewska, Sławomir Soszyński, Maksymilian Paczyński, Natalia Hatalska, Olga Malinkiewicz ― to tylko wybrane osoby, docenione w roku ubiegłym za szczególny wkład w rozwój polskiej gospodarki. Tytułem Digital Shapers fundacja Digital Poland raz w roku nagradza osoby, które wyróżniają się swoją pomysłowością i innowacyjnością. Dotychczas wśród finalistów byli m.in. prof. dr hab. med. Krystian Jażdżewski, Aleksandra Przegalińska, Paweł Borys, Anna Streżyńska, Rafał Brzoska, Katarzyna Śledziewska, Sebastian Siemiątkowski czy Robert Lewandowski – to oczywiście tylko część nazwisk, które do tej pory znalazły się na prestiżowej liście tworzonej od 2018 roku.

Wszyscy zwycięzcy oprócz statuetki i tytułu otrzymują też możliwość dołączenia do Digital Academy, dzięki czemu w kolejnych latach sami mogą brać udział w głosowaniu.

Link do formularza online.

Autor: Nell Przybylska