Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Created with Sketch. Wróć

Chat GPT to technologia, która może zmienić świat. Darmowy AI Meetup o jej zastosowaniu już 30 marca

Fundacja Digital Poland wraz z firmą Microsoft startuje z serią spotkań AI Meetups. Pierwsze z nich odbędzie się już 30 marca w siedzibie Nowogrodzka HubHub w Warszawie. Podczas wydarzenia wystąpi Dima Turchyn, AI CEE Lead w Microsoft, który opowie o nowej generacji modeli sztucznej inteligencji, w tym Azure OpenAI i ChatGPT.

Chat GPT to technologia, która może zmienić świat. Darmowy AI Meetup o jej zastosowaniu już 30 marca

Chat GPT to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi do generowania tekstu, które zostało opracowane przez firmę Open AI. Jego debiut pod koniec listopada 2022 roku sprawił, że o sztucznej inteligencji znów zrobiło się głośno, a narzędzie przyciągnęło rekordową liczbę użytkowników.  

Narzędzie ChatGPT jest również dostępne za pośrednictwem usługi Azure OpenAI Service. Pozwala ona aplikować najbardziej zaawansowane modele AI, w tym Dall-E 2, GPT-3.5 i Codex, a także inne duże modele językowe oparte na unikalnej mocy superkomputera w chmurze i korporacyjnych możliwościach Azure. Dzięki temu deweloperzy mogą integrować niestandardowe doświadczenia napędzane przez sztuczną inteligencją bezpośrednio z ich własnymi aplikacjami. Wykorzystanie modeli umożliwia im rozszerzanie istniejących botów, aby mogły obsługiwać nieoczekiwane pytania, podsumowywanie rozmów w call center i rozwiązywanie problemów z obsługą klienta, tworzenie nowych tekstów reklam ze spersonalizowanymi ofertami, czy automatyzację przetwarzania roszczeń.  

AI Meetup  

O biznesowym wykorzystaniu czatu GPT porozmawiają eksperci podczas pierwszego AI Meetup w siedzibie HubHub Nowogrodzka w Warszawie. Wydarzenie offline odbędzie się już 30 marca w godzinach 18:00-20:00. Keynote speaker Dima Turchyn przedstawi najnowszą generację modeli sztucznej inteligencji, w tym Azure OpenAI i ChatGPT.  

Dima jako Microsoft Artificial Intelligence Lead w regionie CEE, który obejmuje ponad 30 krajów, odpowiada za landing product marketing na platformie Azure AI, w tym Azure OpenAI oraz inne technologie nowej generacji. 

Agenda

  • Introduction | 18:00 –18:05

  • Keynote | 18:05–18:35

  • Q&A | 18:35–19:05

  • Networking | 19:05–20:00

Rejestracja 

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie JotForm, a także na stronie wydarzenia na Facebooku oraz LinkedIn.  Ilość miejsc jest ograniczona do 100 osób. Wydarzenie odbywa się w wyłącznie w formie offline. Do zobaczenia! 

Tagi

AI

Autor: Paulina Szkoła