Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Created with Sketch. Wróć

Digital Shapers: czas poznać liderów cyfrowej zmiany

Najwyższa pora docenić znakomitych Polaków za ich cyfrowe zasługi. Fundacja Digital Poland zaprasza na wyjątkowe wydarzenie z cyklu Thursday Gathering, które odbędzie się 6 czerwca 2024 roku w Venture Café Warsaw. Tematem spotkania będzie "DIGITAL SHAPERS & ARS: THE AI EXPERIENCE SESSIONS".

Digital Shapers: czas poznać liderów cyfrowej zmiany

6 czerwca 2024 roku odbędzie się długo wyczekiwane ogłoszenie Listy Digital Shapers. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Fundację Digital Poland, ma na celu wyróżnienie i uhonorowanie wybitnych osobowości, które w znaczący sposób przyczyniają się do cyfryzacji polskiej gospodarki. Lista Digital Shapers jest pierwszą profesjonalną listą w Polsce, która wyróżnia liderów w świecie digital, innowacji i nowych technologii.

O tym, kto znajdzie się w prestiżowym zestawieniu Digital Shapers, decyduje Digital Academy. To grono ponad 230 niezależnych i wybitnych ekspertów o ugruntowanej pozycji zawodowej w obszarze cyfryzacji oraz nowych technologii, które co roku powiększa się o kolejnych Shapersów. Przewodniczącym Digital Academy 6. edycji Listy Digital Shapers jest Dariusz Kwieciński, Prezes Zarządu Fujitsu Poland.

Wysoka liczba zgłoszeń świadczy o rosnącym znaczeniu cyfryzacji w Polsce oraz o licznych osobach, które przyczyniają się do postępu w tej dziedzinie. Kandydaci musieli wykazać się osiągnięciami w jednej z pięciu kategorii:

  • Edukacja,

  • Transformacja Cyfrowa,

  • Inwestycje,

  • Innowacje i Technologie

  • Wizjoner.

Digital Shapers&Ars

Oprócz ceremonii ogłoszenia Listy Digital Shapers, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć prace zwycięzców konkursu Digital Ars oraz wziąć udział w inspirujących dyskusjach ekspertów na temat sztucznej inteligencji. Wśród tematów wystąpień będzie między innymi:

  • Sztuczna inteligencja w sztuce – jak AI może pomóc artyście?

  • Skuteczne wdrażanie AI w firmie – jak należy wprowadzać zmianę?

  • Przywództwo w erze AI – jak zmienia się rola liderów w czasach sztucznej inteligencji?

Zachęcamy do rejestrowania się na to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko uhonoruje najlepszych w branży, ale także dostarczy inspiracji i praktycznej wiedzy dla wszystkich uczestników. To niepowtarzalna okazja, aby być częścią społeczności, która kształtuje przyszłość cyfrowej Polski​.

Rejestracja jest dostępna na stronie Venture Café Warsaw: https://venturecafewarsaw.org/event/thursday-gathering195/

Dołącz do nas 6 czerwca i bądź świadkiem ogłoszenia najnowszej listy Digital Shapers, która zmienia oblicze cyfrowego świata w Polsce!

 

Autor: Fundacja Digital Poland