Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Created with Sketch. Wróć

Nowoczesny Senior został doceniony!

Z radością informujemy, że fundacja została uhonorowana nagrodą za najlepszą inicjatywę na rzecz edukacji finansowej podczas XII edycji kongresu "Cashless Congress"!

Nowoczesny Senior został doceniony!

Nasza wieloletnia inicjatywa "Nowoczesny Senior" realizowana podczas Digital Festival zdobyła uznanie za wyjątkowy wkład w edukację finansową seniorów, umożliwiając im pełne korzystanie z cyfrowych narzędzi finansowych.

Dzięki naszym wspólnym wysiłkom m. in.
👉 wyedukowaliśmy blisko 80 tysięcy seniorów, pomagając im nabyć umiejętności cyfrowe, które pozwalają bezpiecznie korzystać z nowoczesnych technologii finansowych,
👉 przekazaliśmy dziesiątki tysięcy egzemplarzy książek "Nowoczesny Senior", dostarczając seniorom praktyczne i przystępne materiały edukacyjne,
👉 przygotowaliśmy specjalne materiały edukacyjne dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz Uniwersytetów Trzeciego Wieku, wspierając lokalne społeczności w szerzeniu wiedzy o finansach cyfrowych.

To wyróżnienie jest dla nas zaszczytem i motywacją do dalszej pracy na rzecz budowania społeczeństwa cyfrowego, w którym każdy, niezależnie od wieku, może czuć się pewnie i bezpiecznie.

Dziękujemy szczególnie partnerom Visa i Fundacja Polska Bezgotówkowa bez których projekt by się nie udał oraz naszym wolontariuszom i uczestnikom programu "Nowoczesny Senior". Wasze wsparcie i zaangażowanie są kluczem do naszego sukcesu!

Nagrodę w imieniu fundacji odebrał Piotr Mieczkowski i Nell Przybylska.

Więcej o inicjatywie dowiesz się z naszego biura prasowego.

Zachęcamy też do zapoznania się z informację o współtworzonej przez nas największej w Polsce koalicji Cyfrowi Seniorzy.

Autor: Fundacja Digital Poland